Bizimle ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için E-Bülten'e kaydolabilir veya bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Shopping cart

Subtotal $0.00

View cartCheckout

About Us

ShapeABOUT US

ABOUT US

unnamed

İletişim Bilgilerimiz

(0212) 422 48 48

Düzey Göz was founded in 2006 by Op.Dr. Mustafa Karakoç. Dr. Karakoç is the founder of the eye department of Kızılay Bayrampaşa Medical Center. Here, he successfully performed hundreds of cataract operations until 2006. He continues to examine and operate on patients at Düzey Göz. Within our institution, services are provided in all branches of eye health. Our center has outpatient clinics, examination rooms and an operating room with hepa filter specially designed for eye surgeries. Our corporate culture has succeeded in producing an innovative vision that closely follows and applies developments in the world. Düzey Göz has taken its place as a respected institution in the sector with its patient-oriented approach and high service quality.

  • Examination
  • Eye Measurement
  • Treatments
  • Surgery
ShapeOUR ORGANIZATION

Let's get to know our organization

u1
ugur babatas
ugur babatas
2024-03-24
Eşim ve ben bir hafta ara ile fako+iol ameliyatı olduk,süreç boyunca konu hakkında bilgilendirme ve operasyonlar esnasında son derece samimi ve ilgili yaklaşımlarından dolayı başta Dr. Atilla KİLİTÇİOĞLU ve ekibine sonsuz teşekkürler ederiz.
Firat Kaya
Firat Kaya
2024-03-19
Düzey göz avcılar Hastanesi'nde katarakt -lens ameliyatimizi olduk. Doktorumuz Atilla bey ve hastane çalışanlarına teşekkür ederim. Güvenilir saygın kurum arıyorsanız tavsiye ederim. Saygılarımla
Melek Çifçi
Melek Çifçi
2024-03-16
Düzey Göz Hastanesinde akıllı mercek ameliyatı oldum , Doktor Mustafa Karakoç ve Kadir bey e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Herseyden çok memnun kaldım yillardir gözlüklü geziyordum artık hayatımdan çıkardım akıllı mercek sayesinde
Erhan Gündoğmuş
Erhan Gündoğmuş
2024-03-15
Güler yüzlü karşılama ilgi ve alaka işinin ehli doktorlar hepsine teşekkür ederim sanki kendi eviniz gibi huzur veren bir işletme.
Betül Uludağ
Betül Uludağ
2024-03-15
15 yıldır gözlük kullanıyordum numaram 9 du şimdi kullanmıyorum. Mustafa bey ve ekibine teşekkür ederim :)
Esma arslan
Esma arslan
2024-03-08
Selamlar dün başarılı bi lazer ameliyatı geçirdim sıkıntım hem uzağı göremiyor hemde astigmatım çok yüksekti.. bugün resmen full hd görüyorum dünki ameliyattan sonra ağrılarım olabileceği ilk 5 saat özellikle söylenmişti lakin hiç ağrım olmadı söylenenlere harfi harfine uydum.. gelelim hastane değerlendirmeme hastane üst düzey adı gibi bir göz hastanesi hastane çalışanları çok kibar çok deneyimliler kadir bey hemşire irem hanım we doktorum Mustafa hocam hepsine çok ama çok teşekkür ederim ilgi alaka we işlerine olan bağlılık we sayıgılarından dolayı binlerce kez teşekkür ederim kesinlikle gözle alakalı bi işleminiz war ise şiddetle tawsiye ediyorum Allah binkere razı olsun düzey göz işinde en iyisi kesinlikle aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar selam we sewgilerimi tekrardan sunuyorum ????
Hızlı

Randevu Al