Bizimle ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için E-Bülten'e kaydolabilir veya bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Shopping cart

Subtotal $0.00

View cartCheckout

KURUMSAL

ShapeHAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

unnamed

İletişim Bilgilerimiz

(0212) 422 48 48

Düzey Göz, 2006 yılında Op.Dr.Mustafa Karakoç tarafından kurulmuştur. Dr. Karakoç, Kızılay Bayrampaşa Tıp Merkezi’nin göz bölümünün kurucusudur. Burada, 2006 yılına kadar yüzlerce katarakt operasyonunu başarıyla gerçekleştirmiştir.  Kendisi, Düzey Göz bünyesinde hastalarını muayene ve ameliyat etmeye devam etmektedir. Kurumumuz bünyesinde, göz sağlığının tüm branşlarında hizmet verilmektedir. Merkezimizde; poliklinikler, tetkik odaları ve göz ameliyatları için özel dizayn edilmiş hepa filtreli ameliyathane bulunmaktadır. Kurumsal kültürümüz, dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip uygulayan yenilikçi bir vizyon üretmeyi başarmıştır. Düzey Göz, hasta odaklı yaklaşımı ve yüksek hizmet kalitesi ile sektörde saygı gören bir kurum olarak yerini almıştır.

 

  • Muayene
  • Göz Ölçümleri
  • Tedavi
  • Cerrahi
ShapeKURUMUMUZ

Kurumumuzu tanıyalım

u1
ugur babatas
ugur babatas
2024-03-24
Eşim ve ben bir hafta ara ile fako+iol ameliyatı olduk,süreç boyunca konu hakkında bilgilendirme ve operasyonlar esnasında son derece samimi ve ilgili yaklaşımlarından dolayı başta Dr. Atilla KİLİTÇİOĞLU ve ekibine sonsuz teşekkürler ederiz.
Firat Kaya
Firat Kaya
2024-03-19
Düzey göz avcılar Hastanesi'nde katarakt -lens ameliyatimizi olduk. Doktorumuz Atilla bey ve hastane çalışanlarına teşekkür ederim. Güvenilir saygın kurum arıyorsanız tavsiye ederim. Saygılarımla
Melek Çifçi
Melek Çifçi
2024-03-16
Düzey Göz Hastanesinde akıllı mercek ameliyatı oldum , Doktor Mustafa Karakoç ve Kadir bey e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Herseyden çok memnun kaldım yillardir gözlüklü geziyordum artık hayatımdan çıkardım akıllı mercek sayesinde
Erhan Gündoğmuş
Erhan Gündoğmuş
2024-03-15
Güler yüzlü karşılama ilgi ve alaka işinin ehli doktorlar hepsine teşekkür ederim sanki kendi eviniz gibi huzur veren bir işletme.
Betül Uludağ
Betül Uludağ
2024-03-15
15 yıldır gözlük kullanıyordum numaram 9 du şimdi kullanmıyorum. Mustafa bey ve ekibine teşekkür ederim :)
Esma arslan
Esma arslan
2024-03-08
Selamlar dün başarılı bi lazer ameliyatı geçirdim sıkıntım hem uzağı göremiyor hemde astigmatım çok yüksekti.. bugün resmen full hd görüyorum dünki ameliyattan sonra ağrılarım olabileceği ilk 5 saat özellikle söylenmişti lakin hiç ağrım olmadı söylenenlere harfi harfine uydum.. gelelim hastane değerlendirmeme hastane üst düzey adı gibi bir göz hastanesi hastane çalışanları çok kibar çok deneyimliler kadir bey hemşire irem hanım we doktorum Mustafa hocam hepsine çok ama çok teşekkür ederim ilgi alaka we işlerine olan bağlılık we sayıgılarından dolayı binlerce kez teşekkür ederim kesinlikle gözle alakalı bi işleminiz war ise şiddetle tawsiye ediyorum Allah binkere razı olsun düzey göz işinde en iyisi kesinlikle aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar selam we sewgilerimi tekrardan sunuyorum ????
Hızlı

Randevu Al